Pokylių salės

Pobūvių salės

Didžiosios salės nuoma

Didžioji „Arti Minijos“ pokylių salė – tai erdvi, šviesi ir jauki vieta, kurioje sukursite puikią šventę sau ir savo svečiams. Čia galėsite įgyvendinti savo šventines idėjas bet kokia proga – vestuvių, krikštynų, jubiliejaus, o galbūt surengti įmonės konferenciją ar vakarėlį.

Salė įrengta su dideliais langais, o iš jos veda du išėjimai: pro vieną greitai ir patogiai pateksite į mašinų stovėjimo aikštelę, pro kitą – į jaukų kiemelį su pavėsine.

Pokylių salėje galite susikurti jūsų poreikius bei pageidaujamą komfortą atitinkančią aplinką, pasirinkti tinkamą stalų bei kėdžių išdėstymą. Šventės dekoracijomis ir puošyba galite pasirūpinti patys, tačiau esant poreikiui, jūsų idėjas ir pageidavimus galime profesionaliai įgyvendinti ir mes.

Pobūvių salės

Mažosios salės nuoma

Mažoji „Arti Minijos“ pokylių salė skirta mažesniems susibūrimams – iki  25-ių žmonių. Jūsų šventės jaukumą sukurs čia esantis židinys, o nerūpestingą ir linksmą laiką užtikrins svarbiausia įranga: mini baras, muzikos aparatūra, televizorius. Jūsų ir svečių patogumui – iš mažosios salės galėsite patekti į pirties zoną ir šalia esantį kiemelį.

Ši salė puikiai tiks tiek jaukiam pasisėdėjimui draugų būryje, tiek linksmam vakarėliui ar tiesiog romantiškai vakarienei.

Salės dekoravimo ir puošimo idėjas galite įgyvendinti pagal savo poreikius ir norus, tačiau mes visada pasiruošę jums padėti ir kartu su profesionalų pagalba sukurti dar įspūdingesnę šventės atmosferą.

Rezervuokite salę